Dienstregeling buurtbus 103

BusjeroutehaltesDe buurtbus heeft een aantal vaste haltes in de verschillende dorpen. Het opstappen bij de buurtbus kan ook op een niet- halteplaats door de chauffeur een signaal te geven dat u mee wilt. Een goed signaal kan zijn de chauffeur aankijken en uw hand op te steken. Op deze manier weet de buurtbuschauffeur dat u mee wilt en zal hij/zij voor u stoppen. Gebruik in het donker een lampje, b.v. het verlichte scherm van een mobiele telefoon. Wilt u uitstappen op een niet-halteplaats geef dit dan aan als u de plaats waar u wilt uitstappen nadert.

Voor aansluitend vervoer op uw buurtbusrit vindt u rechts bovenaan de pagina in het blauwe gedeelte de links;
voor trein en bus: ‘Arriva’ en voor de boot van en naar Enkhuizen: ‘Veerboot’.

De dienstregeling van onze buurtbus op zaterdag, tijdens zon- en feestdagen en schoolvakanties:

  • Op zaterdag  komen de eerste twee ritten te vervallen en de rijtijden zijn ook anders dan van maandag tot vrijdag.
    De eerste rit van de buurtbus op zaterdag vertrekt om 08.46 uur vanaf It Flinkeboskje en om 09.16 uur vanaf het station Stavoren.
  • Op zondag en tijdens feestdagen rijdt de buurtbus niet.
  • Tijdens de schoolvakanties in het noorden rijdt de bus gewoon de standaard dienstregeling!

De dienstregeling vanaf december 2018:


maandag t/m vrijdag
Hemelum, Flinkeboskje 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50
Hemelum 06:55 07:55  08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55
Bakhuizen 06:57  07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57
Mirns 06:59 07:59  08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59
Warns, Laaksum 07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04
Warns, Buorren 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08
Warns, brug 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11
Stavoren, Station 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16  15:16  16:16  17:16  18:16  19:16 
aankomst trein:  07:19  en verder   ..:16  vertrek:    ..:24
Stavoren, Station 07:22 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Stavoren, Postbrug 07:24 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22
Stavoren, Coop 07:27 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25
Warns, brug 07:30 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28
Warns, Buorren 07:32 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Warns, Laaksum 07:36 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34
Mirns 07:39 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
Bakhuizen 07:42 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Hemelum 07:44 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 ²
Hemelum, Flinkeboskje 07:48 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 ²
²  op verzoek tot aan Flinkeboskje

Buurtbus dienstregeling zaterdag vanaf 11-12-2017


Flinkeboskje 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46
Hemelum 08:51 09:51  10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51
Bakhuizen 08:53  09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53
Mirns 08:55 09:55  10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55
Laaksum 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Warns Buorren 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04
Warns brug 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07
Stavoren Station 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12  17:16  18:12  19:12 
aankomst trein:  12 min. over het uur   Vertrek trein 19 min. over het uur    
Stavoren Station 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
Stavoren Postbrug 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18
Stavoren Coop 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
Brug Warns 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23
Warns Buorren 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26
Laaksum 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Mirns 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Bakhuizen 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Hemelum 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 *2*
Flinkeboskje 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 *2*