Dienstregeling buurtbus 103

Dienstregeling vanaf februari 2021:

De buurtbus rijdt van maandag t/m zaterdag volgens onderstaand schema. Op zaterdag en tijdens de schoolvakanties vervallen van maandag t/m vrijdag de eerste 2 ritten (tijden in het rood). Een overzicht van de schoolvakanties voor het noorden staat elders op deze website.

Op zondag rijdt de buurtbus niet.

Speciale dagen:

Op 1e en 2e Kerstdag, Nieuwjaarsdag, Paasmaandag (5 april), Hemelvaartsdag (13 mei) en Pinkstermaandag (24 mei) wordt niet gereden. Goede Vrijdag (2 april) en op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Oudejaarsavond eindigt de dienstregeling om 20:00 uur.

 Flinkeboskje – Stavoren

maandag t/m zaterdag 1   1
Hemelum, Flinkeboskje 06:46 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46
Hemelum 06:51 07:51  08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51
Bakhuizen 06:54  07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:57 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54
Mirns 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56
Warns, Laaksum 07:01 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01
Warns, Buorren 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05
Warns, brug 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08
Stavoren, Station 07:13 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13

Aankomst trein:        13 over het uur

Vertrek trein:            18 over het uur

 Stavoren – Flinkeboskje

 Stavoren, Station 07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17
Stavoren, Postbrug 07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19
Stavoren, Coop 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22
Warns, brug 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26
Warns, Buorren 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27
Warns, Laaksum 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
Mirns 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34
Bakhuizen 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
Hemelum 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39

19:39

Hemelum, Flinkeboskje 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44

²

1 deze ritten vervallen op zaterdag

² op verzoek tot aan Flinkeboskje